memsaat.com’a nasıl üye olunur?

Ana sayfadaki ‘’Üye ol’’ bölümünden ya da buraya tıklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Üyelik işleminde nelere dikkat etmeliyim?

Üye kayıt formunda bilgileriniz eksiksiz ve doğru olmalıdır. Seçeceğiniz şifre kolay hatırlayacağınız fakat başkaları tarafından bilinmeyen ya da tahmin edilemeyen bir şifre olmalıdır. Rakam ve harflerden oluşturacağınız şifreler sizler için daha güvenli olacaktır.

Şifremi unuttum ya da değiştirmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Buraya tıklayarak şifrenizi tekrar oluşturabilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek istiyorsanız Hesabım bölümünden Şifre Değiştir’e tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Şifre değiştirme ve yenileme işlemleri esnasında sorun yaşıyorsanız veya memsaat.com’a kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi hatırlamıyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

memsaat.com’da nasıl ödeme yaparım?

memsaat.com’da Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların kredi kartları geçerlidir. Taksitli satışlar için sadece anlaşmalı bankaların kartlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Dilerseniz ödemenizi banka havalesi olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra iletişim sayfasında yer alan müşteri hizmetlerine ait telefon numarası veya e-mail aracılığı ile bizi bilgilendirdiğiniz taktirde siparişiniz çok daha hızlı bir şekilde işleme alınacaktır.

Banka Havale/EFT bilgilerimiz:

Garanti Bankası:

Hesap No:

IBAN:

Ürünleri sepetimde ne kadar süre bekletebilirim?

Sepetinize eklemiş olduğunuz ürünler siz silmediğiniz vesitede tükenmediği sürece sepetinizde görünmeye devam eder. memsaat.comtarafından alışveriş sepetinizde bulunan ürünler size rezerve edilmez.

Aldığım ürünlere KDV dahil midir?

Tüm ürünlerimizin fiyatına KDV (Katma Değer Vergisi)eklenmiştir.