Sitenizden aldığım ürün veya ürünleri iade edebilir miyim?

Satın aldığınız ürün için siparişinizi teslim aldığınıztarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde değişim veya iade talebindebulunabilirsiniz. 14 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız günbaşlar. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemlerigerçekleşmemektedir.

Değişim veya İade işlemini nasıl yapacağım?

Değişim veya iadenizin işleme alınabilmesi için talebinizi iade formumuzu doldurarak bize bildirmeniz gerekmektedir. İade formumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

E-posta: destek@memsaat.com
Telefon:
Kargo: Talebinizi iade formumuzun çıktısını alarak ve doldrarak iade edeceğiniz ürün ile birlikte yazılı olarak gönderebilirsiniz.  Alıcı      : MemSaat
Adres    :
Telefon  :

İade ve Değişim Konusunda Dikkat Edilecek Hususlar:

Değişim veya iade yapılacak ürünün, aksesuarlarının ve varsa kutusunun kesinlikle zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, çizilmiş yada deformasyona uğramış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.


İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

– Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğukontrol edilir.

– Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iadesüreci tamamlanır.

– Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize gerigönderilir.

– İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirmemesajı gönderilir.

– Bu mesajı aldıysanız bankanıza firmamız tarafından ücretiadesi yapılmış demektir.

Siparişimi iptal ettikten sonra param kaç gün içinde iadeedilir?

Ürün ödemesi eğer havale yoluyla yapılmışsa hesabınıza 5 işgünü içerisinde ödeme yapılmaktadır. Kredi kartı kullanılan siparişlerde geriödeme bankaya bağlı olarak 7-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu prosedür, memsaat.comtarafından değil, bankalar tarafından düzenlenmiştir. Taksitli ödemelerdeilgili tutar kullanılan taksitler gözetilerek bankanız tarafından her ay kredikartı hesabınıza geri yüklenecektir.

Ürün değişimi nasıl yapabilirim?

Ürünü teslim aldığınız 14 gün içerisinde ürünü kullanılmamış olarak tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve kargo paketiyle geri gönderebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz yeni ürünün model, renk ve ürün kodu bilgilerini destek@memsaat.com adresine e-mail ile bildirebilir veya …………….numaralı telefondan bize ulaştırabilirsiniz. 

Alıcı      :
Adres    :
Telefon  :

Sipariş verdiğim üründe indirim kodu kullandım ve ürünüiade ettim. Hesabımda aynı kodu kullanabilir miyim?

İndirim kodları memsaat.com tarafından aksibelirtilmedikçe tek kullanımlıktır. İade edilen üründe kullanılan kod başka biralışverişte kullanılamaz.

Sipariş verdiğim ürünlerde indirim kodu kullandım/kampanyadan faydalandım.Siparişimdeki ürünlerin bir veya birden fazlasını iade ettim. İndirimkodu/kampanya hala geçerli mi?

İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünlerkampanya şartlarını sağlıyorsa indirim kodu geçerliliğini koruyacaktır.
İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünlerkampanya şartlarını sağlamıyorsa indirim kodu/kampanya iptal olur. Sizde kalanürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iadetutarından tahsil edilir.

Elime geçen üründe üretim hatası ya da kusur var. Neyapmam gerekiyor?

Böyle bir ürün sizlere ulaştığı takdirde ürünü karşı ödemeliolarak bize gönderebilirsiniz. Kalite kontrol departmanımız konuyla ilgilisizinle irtibata geçecek ve stok durumuna bağlı olarak yeni ürününüz size enkısa sürede ulaştırılacaktır.