MEM Saat, saat yönünün tersine zaman dilimlerini tasarlama konusunda uzmandır.

İnsanın doğayla olan ilişkisi tarih boyunca ikilem içerisinde olmuştur. Bir yandan doğayla iç içe yaşamak, doğal olmak ve doğaya dönmek bir hayalken, diğer yandan doğayı anlamak ve çözmek için onu değiştirip yok etmek kaçınılmaz olmuş. Bizde MEM Saat olarak saatin tersi yönde, zamanı tersine çeviriyoruz. Saat tasarımlarımız, saati saat yönünün tersine çevirebilirsek, etrafında dolaştığımız ikinci bir doğayı hissederek pozitif bir fark yaratabileceğimizi umuyoruz…

Saatlerimizin her biri kendimizde ve kendi toplumumuzda olumlu bir fark yaratma hikayesinden ilham alıyor. Saatin her bir bileşeninde, sizin tarafınızdan bir araya getirilmeyi bekleyen bir hikaye var.

MEM Saat, 2014’ten bu yana, kişiliğimiz üzerinde olumlu bir fark yaratmasında yaygın olarak örneklenen hikâyeleri yeni, minimalist ve şık tasarımları tanıtıyor.

MEM Saat yalnızca bileğinizdeki bir saat değil. Aynı zamanda pozitif yönde geçip giden zaman, aynı zamanda benzersiz olduğunuzu ve saatlerimizle olumlu bir fark yaratabileceğinize inanıyor!