Türkiye Distribütörü

MEM Watches’ın tek yetkili Türkiye distribütörü MEM Saat çatısı altında alacağınız ürünler, “Tek Yetkili Türkiye Distribütörü” garantisi kapsamındadır. Bu sayede, MEM Saat’ten yapacağınız alışverişlerinizde satış sonrası destek hizmetinden yaralanabilir, MEM Saat ile kaliteli ve güvenli alışverişin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Orjinal Ürün Garantisi

Internet sitemizde satılan tüm ürünlerin orijinalliği MEM Watches garantisi altındadır. İnternet sitemiz dışından alacağınız ürünlerin orijinalliği konusunda emin olunuz.

% 100 Güvenli Alışveriş

Memsaat.com’dan yapacağınız alışverişlerde, güvenliğiniz %100 garanti altına alınır. Üst düzey güvenlik ilkesi gereği; Global Sign SSL şifreleme ile ilgili tüm bilgileriniz sorunsuz bir şekilde bankanıza gönderilir. Ayrıca alışveriş işlemleriniz için kullanılan Iyzico sistemi ile online ödeme güvenliği sağlama alınır.

İade ve Değişim Garantisi

Memsaat.com’dan yaptığınız alışverişlerinizde satın aldığınız ve ambalajı açılmamış siparişinizi 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ve kullanmadığınız ürünlerinizi, 15 gün içerisinde ücretsiz kargo imkanından yararlanarak değiştirebilirsiniz.

Satış Sonrası Teknik Hizmet Servisi

Online mağazamız , satın alınan tüm ürünler için 2 yıl ürün garantisi verir.